Spodnie z wysokim stanem damskie to prawdziwy hit i flagowiec lat osiemdziesiątych. Na szczęście powrócił kilka lat temu i znów stał się ulubieńcem wielu kobiet. Wysoki stan daje swobodę w noszeniu dzwonów, dopasowanych rurek, a także spodni typu boyfriend. Mają wiele zalet, są jednym z najbardziej uniwersalnych modeli na rynku. Z czym je nosić i zestawiać, aby wyglądały dobrze? Co podkreślają spodnie z wysokim stanem? Czy każda figura może sobie pozwolić na to, żeby mieć takie ubranie w garderobie?

Spodnie wysoki stan dla kobiet – każda figura wygląda w nich dobrze!

Na praktycznie każdy model spodni z wysokim stanem mogą decydować się panie, które posiadają figurę gruszki albo klepsydry. Są to spodnie wręcz stworzone dla tych figur, ponieważ podkreślają talię i wydłużają nogi.

Bez problemu mogą też nosić je osoby z budową „jabłka”. Te spodnie zbudują talię, jeśli ktoś nie ma jej wyraźnie wyciętej. Dodatkowo podkreślą i podniosą pośladki, a także wysmuklą nogi. Warto do nich dobrać luźniejszą górę z dekoltem w V. Wydłużamy wtedy szyję – tak więc całą sylwetkę.

Przy dobieraniu takich spodni warto dokładnie wybrać rozmiar. Za duże nie będą modelować sylwetki i wyglądać workowato. Natomiast za małe podkreślą wszystkie wady figury i nie będą wyglądać estetycznie.

Jak je nosić? Co do nich zakładać?

Decydując się na spodnie z wysokim stanem, warto pamiętać o tym, że ich głównym zadaniem jest podkreślenie talii. Dlatego nie należy ich chować pod luźnymi i za długimi bluzkami. Koszula powinna być zawsze wpuszczona w spodnie – eksponując talię i ukrywając boczki. Dlaczego talia powinna być widoczna? Jest to najwęższa część sylwetki, która buduje proporcje całego ciała.
Praktycznym ubraniem do takich spodni są crop topy. Uniknie się przy nich wpychania materiału do środka spodni, ponieważ są one bardzo krótkie. Crop topy występują już jako T-shirty, koszulki, bluzy, a nawet sweterki. Jest też wiele wierzchnich okryć o tej długości – warto zwrócić na nie uwagę, jeśli polubi się z tym modelem spodni. Poznaj modele spodni >> https://deezee.pl/spodnie-z-wysokim-stanem