Jak co roku projektanci mody znacznie wyprzedzają pory roku. Już w zimie pojawiły się nowe kolekcje butów na sezon wiosna-lato 2020. Od razu na duszy zrobiło się radośniej.

Co będzie dominować latem 2020 r.?

Lato to pora, kiedy wreszcie możemy odsłonić nogi i podkreślić ich kształt dobrze dobranymi sandałami, a wybór będzie naprawdę bardzo duży.

W sezonie 2020 projektanci postawili przede wszystkim na wygodę. Do łask powróciły niższe i szersze obcasy, koturny i platformy. Takie sandały damskie mają charakter uniwersalny i można dopasować je do każdej stylizacji. Najmniej zmian można dostrzec w kolorystyce sandałów. Dominują kolory wyraziste, ale prym, podobnie jak w poprzednim sezonie, wiodą srebro i złoto.

Kaczuszki i platformy

Wygodne i modne damskie sandałki to takie, w których można chodzić cały dzień i nogi nie będą odczuwać zmęczenia. Do łask powróciły dawno zapomniane niewysokie obcasy nazywane kaczuszkami. Doskonale nadają się do pracy i na oficjalne wyjścia.
Prawdziwym hitem będą jednak szerokie platformy prezentowane już w poprzednim sezonie. Najmodniejsze to te wykonane z plecionek w różnych kolorach.

Paski i paseczki

Sandały damskie to oczywiście paski różnej szerokości oplatające stopę. W nadchodzącym sezonie dochodzą jednak dodatkowe paski i sznurki oplatające nogę powyżej kostki. Stosowane są zarówno w sandałach sportowych, jak i tych bardzo eleganckich.

Nowością lata 2020 będą sandały damskie z fantazyjnymi aplikacjami z kolorowych piór lub wąskich frędzelków.
W nowej kolekcji na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.